Co na sebe?

Co si obléci k zavěrečné zkoušce na střední škole?

Nejlepší odpověď
quentos

tak já měl kdysi u maturity sako, pod tím pěknou košuli, plátěné kalhoty a mokasíny. Sako jsem si stejně sundal, bylo vedro, sloužilo spíš pro dojem ;{)>
Jste-li žena, vemte si minisukni a odmaturování máte zaručeno :{D>

Další odpovědi
Ella

tak kluk to má jasně dané
U holek je víc možností – já měla společenské kalhoty a bílou halenku s krátkým rukávem, bylo strašné vedro. Ale spolužačky měly i šaty nebo sukně ke kolenům/vhodná délka (mini bych nezkoušela – je jedno co se líbí pánům mužům, ale za a to u takové zkoušky vypadá dost lacině a za b je sice pěkné, že se za vámi každý chlap otočí, ale dost nepohodlné, ale je to na každém, kdo se chce bát i jen pohnout, aby něco nevhodně nevykouklo při zkoušce nebo na potítku… my jsme při čekání seděli na židlích a často i na lavicích, takže mini nee)
Jinak určitě ne džíny, ale to je snad jasné =)
Hodně štěstí! =)

Terryle

Já měla k maturitě kalhotovej kostým, pod ním obyčejný jednobarevný slušný tričko ke krku. Jinak holky měly sukně a halenky, nebo šaty. Určitě spíš něco decentního, žádný výstřihy až do háje nebo minisukně… a hlavně pohodlnýho, u zkoušky je potřeba se cítit dobře a ne dumat nad tím, co kde táhne nebo co kde vylejzá.
A kluci měli do jednoho obleky… tam si moc není co vybírat.

Alesh

Rozhodně oblek, kravata u kluka. Holka odpovídající společenské oblečení, minisukně a podobné „diskotékové“ výstřelky jsou zbytečná provokace. Kvalitní image dělá svoje, přináší plusové body. Takže doporučuji neriskovat! 😉