Lukas27

Co myslíte, že je v Čechách více sledované: fotbal, nebo hokej?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Asi hokej. Hokejisté ČR jsou úspěšní i v zámořské NHL a jinde v zahraničí. Netvrdím, že fotbalisté nejsou. Hokej je rychlá a atraktivni hra, a dobře se na ni dívá i proto, že padá víc gólů než ve fotbale.

Další odpovědi
seraphico

Fotbalová liga je podle mě sledovanější než ta hokejová, ale více sledované jsou zase naopak hokejové repre zápasy (MS, Olympiáda).

marci1

Hokej, zejména u žen. Líbí se jim to, že je hokej rychlejší, muži-hráči jsou mužnější, padá více gólů. Ale když takový Schick střelí na EURU branku z poloviny hřiště: boží. 🙂

nyjono

Myslím, že hokej.
Předpokládám, že fotbal sledují většinou muži.
Hokej sledují většinou muži + také ženy ve větší míře než fotbal.

quentos

A máš na mysli opravdu jen v Čechách, nebo v celé ČR?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.