Rokio

Co myslíte, že je méně pravděpodobné?

U čeho je vyšší pravděpodobnost, že jde o nesmysl?

Nejlepší odpověď
ivzez

jiná odpověď

Nejméně pravděpodobné je, že tu
přestanou podobné otázky…

Další odpovědi
anonym

existence boha

pro existenci mimozemšťanů existuje jakýsi racionální předpoklad, o celkem celkem běžném výskytu podmínek vhodných ke vzniku života v naší dosud zmapované blízkosti. A napovídá mu i fakt, že námi zmapovaná část je jen velmi zanedbatelný zlomek celého vesmíru a bezpočtu galaxií v něm. Přesto důkaz nemáme. Pro existenci boha neexistují racionální předpoklady žádné, jde spíše o zoufalý výklad neznámých jevů prakticky bez zapojení rozumu, víra si vystačila vždy jen s emocemi. Pro existenci boha tak důkaz pravděpodobně nikdy nenajdeme jednoduše proto že ani strůjci víry o jeho nalezení ani neusilují, vědí že je pro víru jako takovou důkaz jejich tvrzení vlastně irelevantní. Z toho vyvozuji svou odpověd, protože ale důkaz neexistuje ani pro jedno je to celkem zbytečné nahlížení do ǩřišťálové koule 🙂

Drap

jiná odpověď

Myslet, kde nejsou žádné hodnověrné a podložené argumenty či důkazy je hádáním z kříšťálové koule, nebo věštění z ovčích kostí. V tomto případě tedy musím pravděpodobnost vyhodnotit jako srovnatelnou u obou případů.

Ducher

jiná odpověď

mimozemské bytosti jsou tu od toho aby vás zničili. Nejsou to kamarádi jak média je označují. V boha věřit nebo ne můžeš, stejně voláš boha když jsi v neštěstí.

Mc Merkurion

existence boha

… je rozdíl mezi pravděpodobností a jistotou, u boha je to jistý, mimozemšťani mohou ještě překvapit …