Co myslíte bude třetí světová válka?

Doplňuji:
ok .. ano myslel jsem v nejbližší době .. např do pár let.

Odpovědi
ptáč

Otázka by měla znít jestli bude letos nebo až příští rok.

Drap

Myslím že ne, ale odhadnout to nejde. Lidstvo je nepoučitelné.

Reezo

Myslím si, že je to nereálné. Nejspíš to dopadne tak, že bude bojovat Rusko s Ukrajinou a státy budou dotovat Ukrajinu. Pochybuji, že by USA a Rusko vedli válku. Nikdo nemá zájem zničit Zem. Lidi mají touhu po moci a po penězích a tou válkou by toho nedosáhli. Prohráli by všichni a uvědomují si to.

anonym

Dříve či později budou ´zdroje´ natolik vyčerpány (nebo se lidstvo natolik namnoží), že začnou šarvátky o jejich pře-rozdělení (počátky můžeš sledovat třeba v soupeření o budoucím využití Arktidy). Ke globálnímu konfliktu pak nebude daleko.
Takže ano – časem určitě.

Beer4Real

Dřív jak za deset let určitě ne.

magorvkleci

ano, tipoval bych tak kolem roku 2030

marci1

Ne, nebude. Nevěřím, že by se lidé už konečně nepoučili ! ☹

jirkajirka

Mě spíš zajimá jestli letos porostou houby.Válku ani počasí neovlivním.

gagaga

ja si myslim, ze v budoucnu se bude " bojovat " jinymi prostredky, nez tanky ..
( obchodem ..nakupem a prodejem )

  • iv-

arygnoc

  • iv-, to už začalo.

rusi obsadzujú karlove vary, prahu.

;)

gagaga

jojo..obsazuji, protoze jim to dovolime … :)

ale kdybych ja byla majitelka nemovitosti ..budu koukat asi taky jen na kacky..ne na " narodnost „
i kdyz si myslim, ze ja bych takovou nemovitost neprodala..ale kdovi . pod jakym tlakem mafie majitele jsou
:( slysela jsem ruzne " povidky “
:(

mosoj

Jak obsazují. Rusové kupují to, co jim Češi prodávají !!!!!

arygnoc

mosoj, však o tom hovorím.
čo rusi nedosiahli tankami, urobia peňaženkou.
a potom si tie peniaze aj tak zoberú nazad.

mosoj

No když myslíš !

ptáč

Mr. Obama chce Evropě ukázat, jak veliký má penis. Bohužel do své války zavleče i lidi, kteří si ji nepřejí.

petra15

za Obamou nekdo stoji, on sam je nula:-)