Bodačka

Co může způsobovat můj pocit méněcennosti?

Cítím se ve velkých skupinách lidí méněcenná a i tady, když mi napíšete něco v tom smyslu, že řeším kraviny a mám se nad sebou zamyslet se tak cítím.(Narážky na návštěvu psychologa mi nevadí, jsou pro mne lichotkou). Čím je to? Jsem snad „slaboška“?

Nejlepší odpověď
da ny

Především nedostatek zdravého sebevědomí a sebelásky (přijetí sama sebe)
 :)

Další odpovědi
chachar1922

Každý člověk má v sobě slabošku a nebojácného lva – krále vlastní mysli.
Tebe ovládá slaboška, najdi v sobě toho lva.

briketka10

Podle Tvých předchozích otázek se tomu nedivím,
jestli tak hovoříš v kolektivu tím hůř.
To sebevědomí Ti vážně chybí.

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/64803

sesednizkola

Jsi tu nova a neustale spamujes otazkami nesmyslnymi a tykajici se jen tve osoby, sebevedomi mas velmi mnoho. Jsi bud troll a snazis se tady z toho udelat druhou zpovednici nebo chces aby te ostatni litovali, protoze ti to dela nejspis dobre. Jestli mas nejaky problem co tu popisujes tak jdi k doktorovi, ale uz prosimte nepis sem nic o sobe.

mosoj

Psycholog je málo, na to je třeba psychiatr.

anonym

Nejspíš se někdo ve vašem okolí moc napruje na úkor vás neboli na váš účet, ale berte to pozitívně a s nadhledem, „co vás nezabije, to vás posílí“.

Šidlo

pre túto odpoved si uvedomte, kde žijete

je toto krajina (o.k.myslím česko) kde sú väčšinou ľudia dobrosrdeční, čestní, svedomití, nesebeckí, rozumní, tolerantní, realistickí......a hlavne duševne vyrovnaní?

takže, aká by ste chcela byť, ak žijete medzi takýmito ľudmi?

prostredie, výchova a gény – to nás formuje, sme spoločenské tvory, pred vpylyvmi ostatných ľudí neutečieme…

toto rieši obe otázky – prečo sa takto cítite a prečo vám nikto nechce rozumne poradiť.....pre tieto veci odporúčam knižky, nie ľudí…

arachis

Ne, jen citlivá a moc vnímavá a čeká tě celoživotní boj s vlastním egem. Tobě se časem bude chtít do nějakých aktivit, ale jemu ne.