zjentek

Co může být příčinou ztrácející se kapaliny v chladícím systému osobního automobilu?

Díra, prasklina či podobné poškození, kudy by mizela, v systému není. 🤷‍♂️

Odpovědi
Filip84

Nejčastěji vadné těsnění pod hlavou.

GM

Že by vodní pumpa?

zjentek

Filipe a le ani se mně z vejfuku nevalí bílý kouř a ani mně ch. kapalina v nádobce nebublinkuje a ani se tamtéž netvoří masnej film takže s ojelem se mně nemejchá 🤷‍♂️

zjentek

…Například deci je za měsíc včudu.

Filip84

Podívej se – jednoduše – pod víčko oleje, jestli je tam emulse z chladící kapaliny. Pokud ne, tak Ti neporadím, pak budeš muset do servisu.

Ale deci za měsíc není nějaká hrůza, jako. Taky záleží, jak je to auto staré, kolik najezdíš, jedno s druhým.