Co může být příčinou, že se nelze přihlásit do uživatelského účtu na Windows XP?

Kliknu na svojí ikonku, vepíšu heslo, stisknu enter a nic. Ani se nezobrazí obrazovka načítání osobního nastavení.

nebo

se obrazovka načítání osobního nastavení zobrazí, ale jen ikonka, ale bez textu načítání osobního nastavení.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Mám úplně stejný problém, koupil jsem si nový pc, starý se mi opravuje, ale prý se mi tam smažou všechny soubory, dokumenty a programy co jsem tam měl.