Barbora - 5

Co může být kočce po pádu z okna?

Kamarádky kočka vypadla ze třetího patra na beton. Od té doby jen leží, spí, nejí a ani nepije. Nevíte, co by jí mohlo být? Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Kočka je v šoku, nechte ji na pokoji, nedávejte jí žádné jídlo, ani násilím, jen vodu, pokud se napije. Až se probere, tak se nají.
Kdysi se přítel tahle nechtěně sklouzl po kočce, když se zamotala do závěsu, a ona chuderka několik hodin seděla hlavičkou v rohu, ani se nehla. Stalo se to večer a když jsme ji ráno vzali k veterináři, tak ji prohlédl a řekl, že je v pořádku, a že jí nic nemáme dávat, že se rozchodí sama.

Další odpovědi
anonym

ubyl jí jeden ze sedmi životů

isteron

Veterinár by vám ju mohol zrengenovať, či nemá zlomeninu alebo iný úraz. Skúste jej ponúknuť nejaú pochúťlku a vodu, aby ste zistili, v akom je stave.

GM

Rozhodně bych s ní šla k veterináři, může mít zloměninu nebo vnitřní krvácení, třeba roztrženou slezinu… Dítě by snad kamarádka taky nenechala trápit! Nepíšeš, jak dlouho už je v tomhle stavu, ale určitě jí dobře není.