Shoehardt

Co motivuje novináře a různé pisálky k tomu, aby neustále omílali Hitlera?

Téměř denně na mě odněkud vykoukne Hitler (internet, PNS, TV…) ve variacích: Hitler a ženy, Hitler a volný čas, Hitler a děti, Hitler a umění, Hitler a nemoci…

Mě osobně to nepříjde vůbec ničím zajímavé. Hitler je pro mě natolik odpudivá figura, že mě detaily z jeho života nezajímají. Jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… to jsou ty autorský práva, po 70 letech jsou promlčený, tak se s nima nikdo nebude soudit …

Další odpovědi
Kepler

Taky jsem všiml, už to běží nepřetržitě 3 roky. V r. 2015 bylo 70. výročí konce války, dobrá. Tehdy to bylo aktuální. Ale furt se nemohou zastavit, je z toho jakási podivná móda. Už mám obavy otevřít konzervu, aby na mně nevykoukl Áda. Ale možná je to jenom dobrá příležitost jak vyplnit vysílací čas. No, ale je to furt lepší než Stalin a široka strana maja ródnaja.

aliendrone

Hitler byl velice zajímavá osobnost (už jen s ohledem na jeho výsledky – ať už je hodnotíš negativně či ne), není se čemu divit, že spousta lidí se té jeho záhadné úspěšnosti snaží přijít na kloub. A proto je pro VELKOU SPOUSTU lidí ZAJÍMAVÝ, i když třeba pro tebe ne.

Na druhou stranu v porovnání se Stalinem není zase až tak moc zajímavý. Stalin je osobnost přímo FASCINUJÍCÍ! (když se oprostíš od standardního prizmatu, že to byl blbeček radostně křepčící nad hromadami mrtvol, které způsobil a OPRAVDU se zamyslíš nad jeho jednáním) Ten chlap musel být génius a zároveň vynikající znalec lidí, jinak si jeho fenomén nedovedu vysvětlit.