Pajena

Co mohou znamenat křeče v žaludku či ve střevech?

Co mohou znamenat křeče v žaludku nebo ve střevech ?
U normálních lidí kteří jí normálně … A co mohou znamenat u mě ?

Nejlepší odpověď
ivzez

Lidi, kteří jedí normálně, by se normálně obrátili na lékaře,
protože vědí, že jsou možné různé příčiny,
které ještě nikdo neumí přes internet zjistit.

U tebe to může znamenat, že se projevují první
příznaky silné podvýživy. → Alou k lékaři!!

Další odpovědi
Drap

Může to znamenat jakýkoli žaludeční, či trávící problém. Od banálního až po vážné onemocnění.

yuko

Sama nejlip vis, co jsi snedla, jestli zdrave jidlo nebo prasky. Opravdu nevim, co v Tvem pripade znamena, jist normalne. A nejspis Ti neni spatne poprve.

anonym

Specifikuj slovo „normálně“.

Pokud myslíš lidi, kteří jedí vše (to je maso, zelenina, ovoce, luštěniny, pečivo, čokoláda, atd..) tak to nejspíše znamená, že se špatně stravují. Křeče ve střevech mohou značit plynatost, zácpu nebo průjem (může způsobit jídlo či nemoc). U křečí v žaludku se to různí.

Co mohou znamenat u tebe nevím. Neznám tě a nevím čím se stravuješ, jak často či jestli nemáš nějaké dlouhodobé potíže. Ale předpokládám, že křeče v žaludku u tebe můžou být způsobeny hladem. Pokud držíš nezdravou dietu, může to mí vliv i na střeva. Zkrátka ti doporučuji nějaké hubnutí zkonzultovat s odborníky (lékař, nutriční specialista) ale vzhledem k tvé váze bych to nedoporučoval.

nyjono

Zaražený prdy.
Chce to víc pohybu.

briketka10

Jsi asi nějaká jednoduchá, když se ptáš i na takovou otázku??

annas

Neptá se na otázku, ale na odpověď na ni.

briketka10

Myslím jako dva typy , ti co jí normálně a potom co mohou znamenat u mě
Annas to je přece otázka nebo není?
Jakou odpověď jsi měla na mysli??

Edison

Pokládá otázku na něco. Ne, že pokládá otázku na otázku… Ale neboj, zdaleka nejsi sama, kdo si tohle plete.

Pajena

Myslím jako dva typy , ti co jí normálně a potom co mohou znamenat u mě

Edison

U Tebe to musí znamenat, že nejíš normálně.

Pajena

Ok a u normálních lidí?

Edison

Normální lidi jedi normálně. Tedy by se to u nich stávat nemělo.

Pajena

A já se ptám co to znamená u normálních lidí

briketka10

???????????????

EKSOT123

U normálních strava, nemoci, podchlazení, ale třeba i psychické problémy (jakože člověk řeší nějaký rozpor) způsobí bolest břicha nebo hlavy.