Bodačka

Co mohlo ovlinit mou tak trochu „sado-maso“ povahu?

Ráda si představuji, jak nějaký hezký chlap zabodne do jiného chlapa nůž a s chladnokrevným klidem se dívá, jak oběť trpí a umírá. No tak je tohle normální????? :OOO Ráda čtu knížky, kde jsou psychicky narušení lidé u psychiatra. Jak to, že jsem taková? Je mi sotva 16…

Nejlepší odpověď
led

Ak sa vaša radosť a predstavivosť v tomto smere zosiľňujú doporučujem navštíviť odborného lekára, kým to je v zárodku a ešte neprenášate svoje vidiny do reálu. Radšej skôr než neskoro.

Další odpovědi
Dismas

fake.

zjentek

Zformoval tě denní život. Není divu, že po tom všem, co denně vidíš v ulicích, pak vyhledáváš odpočinkovou četbu.

ivzez

Představ si v roli druhého muže (toho umírajícího) sebe.
Ještě je ta představa tak lákavá?

Bodačka

Pro ivzez: Ano, to je ještě lepší, kdybych byla umírající obětˇ já, ale musel by mi to bodnout do hrudi, nebo do horní oblasti břicha, jinak to něco, neumím definovat co, postrádá…