sdesigner

Co mene skodi? Rucne rolovana cigareta nebo koupena hotova cigareta? Zduvodnete

Nejlepší odpověď
Drap

Koupena hotova cigareta

Ale je to jen teoreticky. Za předpokladu že škodliviny z tabáku jsou shodné u obou a i že škodliviny z papírku taktéž. Kupovaná bývá lépe nacpána, má tedy více tábáku a tím i více škodlivin. Pokud však kuřák potřebuje svou dávku nikotinu, spotřebuje ručně balených více, potom jsou škodlivější ručně balené, protože se spálí více papírků než u strojových při stejné spotřebě tabáku.Všeobecně se soudí, že škodliviny z papírků jsou horší svinstvo než škodliviny z tabáku.

Další odpovědi
venkovan

Koupena hotova cigareta

Zejména ty s filtrem které z části podchytí škodlivé látky. Nicméně jen do půlky cigarety, potom už je to skoro jedno.
Otázkou ale je, proč kouřit! žádný rozumný důvod není, pouze si jen něco v nástupu puberty dokázat. A touto touhou potom trpět celý život.
Děkuji každému kuřákovi za významnou finanční podporu státního rozpočtu.

rosinka

Rucne delana z tabaku na to urceneho

Nejsem kuřačka, ale řekla bych, že ta balená bude horší kvality, navíc bez filtru. I když ony se dají sice koupit i hotové méně kvalitní, ale ta balená je horší zřejmě vždycky.

samicek333

Koupena hotova cigareta

ručně dělaná je sice levnější, ale je nezdravější

briketka10

Koupena hotova cigareta

koupená škodí víc,když si koupíš dutinky,balič­ku,tabák,méně nacpeš..je i méně škodlivin..někdy to tak dělám,mám voňavý tabák Red Bull

XenieRo

Ahojky, prosím o radu. Manžel kouří ecigarety a ráda bych mu k vánocům koupila náplně. Kde koupím? Díky moc.

Pajka.111

Ahojky, za mě doporučím shop https://www.va­pemania.cz. Je to super shop. Mají opravdu širokou nabídku příchutí a k tomu pak mají i samotná cigárka. Mají teď zaváděcí ceny :)