LuCas56

Máte radši knihy nebo filmy?

:) Za mě Kniha

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mirdas

Kniha

Jednoznačně kniha.
A to z důvodu že si při čtení vytvářím představy o dění zcela sám a filmu mne ty představy podsouvají tvůrci filmu.

Další odpovědi
iceT

Kniha

podle toho jaká, mám ráda i filmy, ovšem podle toho jaké. Nyní mám rozečtenou knihu Hřbitovní tanec ze série Pendergast od autorů Preston/Child, podle jedné jejich knihy byl natočen i film, který ovšem za moc nestál.

ten který je

Kniha

arachis

Film

anonym

Kniha

Mám ráda oboje, jelikož některé knihy jsou i zfilmovány, ale většina ne obzvláště ty odborné…

lexx

Kniha

Kniha, nutí přemýšlet a rozvíjí vlastní představivost, film je polopatě pro bezduchý konzum, zpravidla přinese zklamání.

LuCasCZ

Kniha

bolak

za mě film, nerad ztrácím čas

talka

ŽIVOT!

bolak

ale ten nejde přepnout na jinej program