VeveVeve

Co mám udělat, aby mně někdo sledoval na instagramu?

Odpovědi
anonym

Použij (ne)vhodné slovo a bude tě sledovat minimálně NSA a CIA… ;-D
______
Ale vážně – polož si otázku, proč by zrovna tebe – z těch desítek milionů účastníků, měl někdo sledovat. Nebo proč ty bys někoho sledoval:

  • jsi obecně známá osoba?
  • jsi zajímavý natolik, aby tě někdo ´hledal´?

Pokud sis odpověděl „ne“, pak zbývá jediná cesta – naučit se fotit, vyhledávat zajímavá temata (záběry) a dělat zajímavé fotky a ty pak publikovat nejen na Instagramu.

alenad

Musis pridat svoje fotky , a pak das like na foto , ktere se libi tobe ,
a pokud si některé vyberes ty do sledovni , tak nebude dlouho trvat a pridaji si tě taky .
Pokud si najdeš nekoho kdo te opravdu zaujme , dej si sledovat jeho okruh přatel .