Heřman

Co mám udělat aby mě nebolel kyčelní kloub.

Nejlepší odpověď
annas

Držet žlučníkovou díetu. Znám z vlastní zkušenosti. Po několikáté opakuji, že se léčím alternativní medicínou. Kyčelními klouby prochází dráha žlučníku, jde o nevyrovnanou energii jing a jang.
Nožná tomu nebude věřit, ale vyzkoušejte pít i žlučníkový čaj. Bolest se může zmírnit, i když nevím, v jakém stavu kloub máte. Jinak navštívit lékaře.
Jako první začíná zpravidla bolet pravý kloub.

Další odpovědi
IK

Přimlouvám se za žlučník.
Moje současná cholerická povaha mi to dělá taky. Častěji mě ale bolí hlava.
Žlučník bolí v podžebří…
Bolest v kyčli také může být způsobená problémem v rameni na téže polovině těla. Nejdřív zjisti, jestli ti ruka netuhne u kompu 🙂 pak jestli se poslední dobou moc nevztekáš, pak si lehni na záda a pokus se kyčel lehce rozcvičit cvikem šlapání na kole, uvolni nohy v leže po každém desátém kole a pak si dej mezi jídly syrový celer nejlépe jeho šťávu. Tak by ses měl zbavit bolesti v kyčli i když žlučníku tím nepomůžeš.

led

Nepreťažovať ho a ísť k ortopédovi.

dudu

Před dvěma roky mně začaly bolet oba klouby až tak, že jsem nemohl sešlapovat spojku v autě a musel přestat jezdit. Využíval jsem tři dávky přípravku Mobilin a věřte nebo ne, ale poté v krátké době všechny problémy zmizely. Po půl roce jsem preventivně opět zbaštil jedno balení a nadále běhám jako čamrda.

Drap

Pokud to neni na ortopeda, tak já na to používám mast z konopí, sice ne z lékarny, napoužívám příliš často, ale dost pomáhá.

jendahun

Annas a IK – dík,to je velice zajímavé s tím žlučníkem.
Byl jsem v lednu v nemocnici právě pro bolení pravého kyčelního kloubu.Předepsal mi doktor Condrosulf a po půl roku užívání na kontrolu.Jinak je to prý stářím a opotřebením.Zatím se to zklidnilo.
Doplňuji:
Jak to říkal Hykam,taky mi řekl že to může být od bederní páteře.Tož si vyber,žlučník,ne­bo páteř…

Hykam

Taky mne bolely kyčle. Navštívil jsem ortopeda, řekl že mne bolí kyčle a nakonec to bylo od páteře. Dal mi 2 injekce, k tomu Melovis a je po bolesti. Občas to teda trochu zabolí když delší dobu sedím v nějaké blbé pozici.

venkovan

Léčil bych to preventivně. Nezatěžovat kyčle, takže pohyb zásadně vleže až sedě na lůůžku, křesle, či židli u tv. Do hospůdky zásadně se nechat dovést, nepracovat, rodina by se měla o nemocného postarat.
Jiné alternativy tu napsali ostatní – mne by se tato léčba několik dní líbila.

Lucyfer

Momentálně mě trápí stejný problém. V noci nevím jak si lehnout, nepomáhá ani polštář mezi koleny… pravý kloub bolí více.

Pavel Buček

S těmi kyčlemi pozor. Je to vždy známka toho, že v těle není něco vpořádku. Ta kyčel je zatím to nejmenší. Nedokážu pomoci na dálku, pouze po osobní konzultaci.

beluška

Ortoped, Condrosulf, plavání. Mne nebolel kyčel ani, ale kulhala jsem, spíš pobolívalo koleno. Podhájská Slovensko-termální koupele. Ale při III.stupni přišla endoprotéza. Super operace, žádná bolest, jsem 3měs.po a žádné berle, dělám vše bez zvláštního omezení.Ale vše doporučí ortoped.