Sonush

Co mám psát do sešitu?

Ahojte,od kamarádky jsem k svátku dostala sešit.Linkova­ný,měkká vazba (nebo jak to nazvat :D), A5-ka a poměrně tlustý…Nevíte co bych si do něj mohla psát? Jenom pro informace je mi 11…Děkuji za každou odpověď!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Když mi bylo těch 11 let, začala jsem si do takového sešitu psát všechny rodinné recepty, později všechny zajímavé a používám ho už 50 let ( taky podle toho vypadá ). Moje dcera udělala totéž… 🙂

Další odpovědi
veronika36

Jestli máš velkou fantazii, tak by tě mohlo bavit vymýšlet nějaké příběhy, básničky, vtipy… Také můžeš si třeba zapisovat,co si dělala každý den a nebo různé tvé zážitky. Jestli třeba máš nějaké tajemství nebo tě něco trápí můžeš to tam napsat – určitě se ti uleví. Když tak si tu můžeš trénovat něco do školy a nebo jestli se zajímáš např. o nějaká zvířata, tak si o nich shromažďovat různé informace. Určitě si vybereš,co by tě bavilo a ještě na něco příjdeš, protože existuje mnoho dalších možností.

Bedy

Nech si ho do školy… Můžeš si třeba do něj příští rok psát dějepis nebo něco podobnýho rozsáhlejšího. Tak abys to měla na jednom místě všechno…

Larissa

Příběhy, úkoly do školy, deník, básničky, taháky, …?

Damiana

My jsme s holkama na základce měly každá takový krásný sešit, ale v pevné vazbě, jako knížku. Polepila jsme si ho a pomalovaly každá po svém. Uvnitř jsme měly testy lásky a kamarádství, různé výstřižky a zajímavosti, sloužil i jako památníček, na zápisky z cest a výletů, psaly jsme si tam příběhy a básničky, recepty, lepily fotky a obrázky, módu a líčení, dělaly si vlastní hitparády filmů a písniček. Občas jsem vylisovala i nějakou kytičku a dala ji tam. Bylo tam toho fakt hodně. Je zajímavé, že to byla záležitost jen jednoho ročníku. Bylo mi přesně tolik, co tobě:-) btw – Mám ho dodneška.

Jedna perlička. Tehdy frčel Sandokan, ale nebylo snadné sehnat někde jeho fotku. Namalovala jsem tygra, Sandokanovo tělo s mačetou a z pohlednice po babičce vystřihla hlavu Ježíše Krista a Sandokanovi jsem ji nalepila. Po více než dvaceti letech to mělo dohru. Dělala jsem v televizi rozhovor s Kabirem Bedim (představitelem Sandokana) a řekla jsme mu to. Myslím, že byl polichocen, protože takového dabéra nikdy neměl!
Doplňuji:
dabléra