Kubacizek

Jak vygenerovat noty z písničky?

Jak vygenerovat noty ve formě B2,C3…atd. z písničky? (Pro projekt na arduino.)

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste některý z těchto programů, mají otevřené zdrojáky a jsou tak dostupné pro hodně širokou škálu platforem. Arduino ale podle mne nebude stačit, bude to spíš chtít Raspberry Pi s Linuxem…

Další odpovědi
magorvkleci

google

  • score notation software
  • pitch recognition
  • converting audio to MIDI

např. scorecloud.com
ale co si pamatuju, tak to uměl i Cakewalk, který jsem kdysi dostal ke koupenému mikrofonu, takže myslím, že to může dnes být i jako plugin k nějakému free programu jako Audacity

xxx3

To jde dost omezeně. Navíc jsou pak takové „noty“ bez radikálních úprav obvykle špatně hratelné. A samozřejmě záleží na zdroji.