Avatar uživatele
anonym

Co mám koupit manželovi k Vánocům? Chci něco neobvyklého, ne slipi nebo víno. Nevíte o něčem?

Doplňuji:
WeeBear: Taky čte knihy od Browna? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, kenyrts před 4544 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Co takhle mu nechat zarámovat nějakou hezkou fotku s dětmi nebo ze společného výletu? Nebo jich vybrat víc a nechat udělat kalendář (třeba tady: http://info.24prin­t.eu/cze/cate­gory/kalendare) Já takhle letos vyřešila dárek pro tátu a můžu fakt doporučit, tisk je kvalitní a vypadá to fakt hezky.

MichalKole: vy jste ale fakt úchyl ;o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Svému manželovi vyberu hezkou košili a triko, pak ho nechám, ať si sám vybere nějaké nářadí. A jinak – dám mu pod stromeček ručně nakreslený a vtipně zpracovaný „poukaz“ na příjemně strávený večer s vlastní ženou 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

U přítele řeším ten stejný problém, jelikož spolu nebydlíme, tak mě napadlo, že bych nám rezervovala místo v pěkné restauraci na večeři, ale tento nápad asi padá do zadních končin.

Uvažovala jsem nad dárkovou kazetou sprchových gelů (u těch se tolik nemusím bát, že nekoupím něco, co nevyužije, protože by mu to nevonělo).

Uvažovala jsem i o něčem konzumním,–jeho oblíbené cookies, sehnat v nějakém dárkovém balení, nebo mu koupit sadu dvou sedmiček vín, ale to mi přijde moc obyčejné.

Vzhledem k tomu, že hodně čte knihy Dana Browna mi hlavou probleskl nápad, že bych mu koupila nějakou, kterou ještě nemá, ale problém je, že nevím, které má a kdybych se ho zeptala, tak mu to dojde a nechci, aby to bylo tak okaté.

Bohužel, tohle je asi nad mé úsilí. Arrg..

Jinak prý chce k Vánocům světový mír, neporadí mi někdo, kde ho sehnat? 🙂
Doplňuji:
Taky, taky. A vypadá to, že mě brzy nakazí. Brown má zajímavé knihy. 🙂

Upravil/a: WeeBear

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pěkným sportovním autem určitě neurazíš. Ale teď vážně, dárek bych zaměřil spíš na jeho zájmy a koníčky. Něco co by si sám nekoupil , ale hodilo by se. To jsou nejlepší dárky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

Já si třeba přeji k Vánocům kvalitní externí HDD.
Chybí mi k nové TV na nahrávání ve Full HD kvalitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Naučte se DOBŘE a SVIŽNĚ plavat, natočte to na HD kameru (bez střihů, alespoň 10× 50m bazény)a vypalte v HD na blu-ray.

A vemte si nějaké pěkné plavky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Dát mu slib, že souhlasíte, že 1 za měsíc může zajít za chlapama do hospůdky na pokec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katrous

jestli hraje rád fotbl kupte mu znackoví míč nebo jestli se dívá rád na televizi kup te mu ji na zed :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HDMI

Koberec k záchodu s minigolfem :D.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Taky už pomalu začínám řešit Vánoce. Každý měsíc koupím něco, tak to pak není tak finančně náročné. Pro přítele jsem chtěla taky něco originálního. Vybrala jsem mu pánské náramky z https://www.mi­dorini.cz/pan­ske-naramky/ a už se nemůžu dočkat, až mu je dám. Jsem zvědavá, co na ně bude říkat.

před 1695 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1847 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek