22aa

Co mám hrát na PC? Nemám co dělat bez mobilu.

Dobrý den.
Opravář mi říkal, že je drahá oprava mobilu u czc.cz, a nevím, co mám hrát na PC.
Děkuji, 22aa

Odpovědi
Lgee

Doba ledová 4 zamě v pohybu aneb arctic games?

22aa

No. Tomáš sice pravdu ale,máma nemá dost času aby se mnou šla ven.

nikolqa.o

V tomhle ti asi moc lidí neporadí. Ty musíš vědět, co tě bude nejvíce bavit. Jinak, nevím kolik ti je, ale vzhledem k výběru her myslím že málo. Proto bych ti doporučila jedno. Máš prázdniny, venku je celkem hezké počasí. Zkus trávit volný čas venku s kamarády. Rozhodně je to lepší zahnání nudy, než sedět doma u PC a kazit si oči. Užívej si dokud můžeš. Až vyrosteš, už nebudeš mít na to užívání si tolik času, jako teď.

Nepsala jsem normálně do odpovědi, protože ti žádnou hru, doporučovat nebudu.

22aa

A nikdo mi nedá práci. Mám plný invalidní důchod. Nemůžu děšlat když mám autismus.