mojitek

PC – padá mi hra

Ahoj,mám dotaz- mám nainstalovanou hru Painkiller,pak ještě Painkiller Overdose a Battle out of the Hell.U toho Overdose mi vždycky v určitém úseku hra spadne a ukáže mi to „že došlo k nečekaným potížím atd-a odeslat zprávu o chybách“.Odeslal jsem,ale je to furt to samý.Na starým PC mi to nedělalo,ale na tomhle novějším ano,jinak ostatní hry jsou ok.Napadlo mě odinstalovat a nainstalovat znovu,ale to by bylo jenom v nejnutnějším případě,páč bych celou hru musel hrát odznova.Co s tím? Díky předem za info
Doplňuji:
Huxa : Mám pocit že to nepomůže?Mám dobrou graf.kartu a jinak mi to hraje normálně-bez zasekávání.Prostě z ničeho nic najednou bum a konec

Odpovědi
huxa

Upravit kompatabilitu-spouštět jako správce v 800×600 jako XP SP2 a popř. ještě 256 barev, mělo by to pomoci
Doplňuji:
ano, to je problém starších her-máš už na ně moc dobrý počítač, kdybys měl nějakou starou šunku, na kterou to bylo programované, mělo by ti to jet výtečně, ale na desetinásobně i více silnějších strojích to už dělá paseku

mojitek

Příspěvek smazán administrátorem.

mojitek

no na tom starým se to sekalo.Na tomhle s dobrou grafickou kartou to jde supr.Když chci spustit hru na tom úseku kde mi to spadlo,tak nic nespustím-ukáže mi to tu zprávu o chybách.Ale když chci hrát na předešlým levelu -tak není problém.. No a ted jsem zkusil hrát tom v menším rozlišení,tak nevidím vůbec nic-modrá obrazovka a ukazuje mi to " mimo rozsah" a jinak modrá plocha a nemůžu hrát to ani to.Jak to v tý hře přepnout na to rozlišení který jsem měl předtím když je ta obrazovka modrá a nic nevidím?

huxa

vrátíš to zpět přes vlastnosti aplikace-launcheru klasicky ve windowsu, tak jak jsi to nejspíše nastavoval

mojitek

v jakým windowsu?Nerozumím. Hru jsem normálně koupil a nainstaloval. Když klepnu na ikonu hry na ploše,tak se mi zobrazí možnosti a jedna z nich je launch analysis-klepnu na to,ale možnosti nastavení se mi neukážou žádný,jen poslat do někam .Nic víc.Nebo nevím jaký launch myslíš.Jak se tam dostanu jak jsi psal na ten windows?

huxa

aháá, takže je problém vždy v nějakém úseku? To by spíše bylo chybou hry-zkusil bych ji sehnat z jiného zdroje, jestli je kupovaná tak ji někde stahnout, v druhém případě využít jiný zdroj