Avatar uživatele
Bobra

Hra, která nejde odinstalovat?

Už dlouho se snažim odinstalovat jednu hru a pořád se mi to nedaří. Ačkoliv nejsem zrovna nejšikovnější co se týče práce s PC, takovéhle základy ještě ovládám ale stejně se durt opakuje jeden a ten samí scénář – Jdu do programů a funkcí, najdu si hru, kliknu na ní pravým tlačítkem a dám odinstalovat, hra se odinstaluje a zobrazí se, že vše proběhlo v pořádku. Hra ale i po restartování pořád v programech a funkcích (nikde jinde už není) je. A když se jí pokoušim znovu nainstalovat, zobrazí se mi, že hra už v PC je a mám jí odinstalovat…
Předem díky za odpovědi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Podívej se do zdroje, v odpovědi Beer máš i přesný postup!

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-odinstalovat-sweet-in

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Tak zkuste program Revo Uninstaller. Sice teda běžném uuživateli bych ho do rukou asi nesvěřil, ale pokud se hra neodinstalovala, tak ho použijte. Tam klikněte na tu hru, dejte odinstalovat a dejte bezpečný nebo mírný sken.
Pokročilý použijte jen v případě, kdy opravdu ani po bezpečném ani po mírném skenu hra nezmizí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

stahni si IObit uninstaler …nebo revo uninstaler …neinstaluj a odinstalij hru …http://www.slu­necnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/
Doplňuji:
pak to procisti …ccleaner..a mas klid

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

jestliže nikde na hard disku ji už nemáš a je zde zobrazená, nedělej si s tím hlavu. někdy se to stává a je to problém windowsů, že detekují ještě jisté zbytkové soubory po té hře

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek