Kozlík 9

Co mám hledat při koupi Smart televize, když chci, aby přehrávala videoarchiv na ČT?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Edison

Podporu HbbTV. Samotný internet stačit zdaleka nemusí. Interní prohlížeč taky stačit nemusí (ale může). Některé televize umožňují instalaci aplikací od různých poskytovatelů televizního vysílání přes internet, ale HbbTV myslím běží v rámci HD vysílání jednotlivých stanic éterem.

Další odpovědi
Kepler

Stačí, když bude mít připojení na internet.

dudu

Společnost UPC nabízí službu HORIZON GO, která umožňuje asi na dvaceti kanálech až týdenní zpětné shlédnutí jednotlivých pořadů a bohatý videoarchiv.