katany007

Co mám dělat s přiznáním mé dcery?

Dceři je 13 let a přiznala mi, že bývalá přítelkyně s novým přítelem souloží, v přítomnosti dcery 13ti leté v jejich posteli a kouká na ně?
Doplňuji:
Dcera je nyní v péči své matky. Já nemám ani zákaz, ale ani povolení navštěvovat syna a dceru. jejich matka nyní má částečný důchod s psychickýmy problémy a syn je v dětském domově z důvodu zdravotních problémů její matky.Odmítá mi návštěvu dětí z důvodu neplacení výživného, protože nemám práci ani podporu v nezaměstnanos­ti.Mám obavi, někde o tom mluvit, protože nevím, zda to mohu dokázat, to souložení. Sociální odbor má dělat pravidelné, soudem určené návštěvy, ale dcera nikdy nevyděla sociální pracovnic, která bi je navštívila, nebo nějak ji kontaktovala.
Děkuji vám, za vaše všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
Michal

Dceru budete muset podrobněji poučit o vztahu mezi mužem a ženou a přítelkyni velmi důrazně požádat o slušnější chování ,jelikož dceři je třináct a chování přítelkyně a jejího partnera by mohlo vzhledem k věku dcery skončit před soudem!

Další odpovědi
afro.minerva

Nejsem si jistá, jestli se jedná o vaši bývalou přítelkyni. V každém případě, bych si na onu osobu dost důsledně došlápla a důrazně jí vysvětlila, že mi nemá tímhle způsobem kazit děti. A jestli toho nenechá, tak že jí udám na policii.

standa

O čí se jedná dceru, která je přítomna tomu ´divadlu´?

  1. o vaší dceru ?
  • pak se ptám co tam má vaše dcera co dělat
  1. o dceru té bývalé přítelkyně ?
  • upřímně řečeno je to jejich problém…,ale pokud byste se do toho chtěl ´namočit´ tak to s těmi exhibouši nějak řešte
  • svoji dceři byste měl vysvětlit, že se ze strany těch exhibicionistů jedná o mimořádně nemorální jednání, které hraničí i s trestnou činností

bond73

Docala sokujici zjisteni,ale abych to uvedel napravou miru,byvala pritelkyne je matkou dcery,chapu to tak dobre,ale asi ano. pripade,ze mate dceru sverenou do pece,oznamte jeji matce,ze ji jiznebude navstevovat , i v tom pripade,kdy ma od soudu rozhodnuti se s ni stykat a sdelte ji proc,pokud bude nalehat a trvat na styku s dcerou,uvedomte o tomto urad pece o deti nyni/urad socialne-pravni ochrany deti/,pozadejte je,aby vam pomohli napsat navrh k soudu na zruseni styku ditete s rodicem a take jeste,muzete na matku ditete,kterazto soulouzila s kymsi,pred jejimy zraky, podat tr. oznameni,pro trestny cin mravni ohrozovani ditete ,v tomto pripade by to bylo velice jednoduche,protoze pokud by to vase dcera popsala,jak to videla,neni co resit. Pokud vzak vase byvala pritelkyne ,, neni,, matkou dcery tak ji tam nepoustejte.Preju dobre porizeni,ale nemusite se niceho bat,vse je na vasi strane.

bilokrtka

dobrý den jestli je pravda to, co to tady povídáte okamžitě vemte dceru a jdite na soc. odbor kde zrovna bydlí je to soc odbor péče o dítě, běžte tam, ale nečekejte , to by taky mohla mít hezké zažitky děvče, na celý život, samozřejmě myslím tím jako otřesné zážitky, dite tam , zeptejte se a oni vám poví co dál ale musíte jít přímo na sociálku a oddělení péče odítě, pěkny den