Budete podporovat své děti v soucítění s uprchlíky? Viz odkaz níže.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/392386-nova-kampan-ma-naucit-ceske-deti-soucitu-s-uprchliky.html

Nejlepší odpověď
anonym

Svoje děti už ne, ale vnoučatům budu ukazovat na netu roztrhané lidí výbuchama těchto lidí, kteřī nemajī ūctu k jinému náboženství.
A ještě trochu jinak.
Asi jste ještě neviděli k čemu se propůjčil herec Donutil.Vyprávī ve večerníčku pohádku o Sněhurce, kde ji zachránil černoch a spolu pak měli barevné děti.
A pak budou nadávat, že někteřī herci dělali filmy poplatné komunistickýmu režimu.DNES JE TO ÛPLNĚ STEJNÉ, hlavně že to sype.

Další odpovědi
SickBreed

Samozřejmě že budu podporovat svoje děti v soucítění s lidmi, jejikž země je z jedné strany bombardována takzvanou vyspělou západní civilizací a z druhé strany okupován žoldáckou cházkou, která znásilňuje, bere otroky a zabije člověka pro krabičku cigaret.

Dismas

Řekl bych dětem, že ti z příběhů mohli bez problému, v bezpečí a legálně žít v první bezpečné zemi, ale ta jim není dost dobrá.

Rocker

Synovi je 15 a už má dost rozumu na to,aby věděl jak je to ve skutečnosti.

Drap

Děti už mají svůj názor. Vnukům budu číst raději Staré pověsti české

ten který je

Děti jsou už dospělí,nicméně ta kampaň je potřebná.Až budou utíkat Němci,Holandané nebo Francouzi před těma hrdlořezama na východ,bude potřeba jim pomoci před těmi pošahanci.

ivzez

Určitě ne takhle blbě!

  • ––––—

Doplňuji:
Zajímalo by mne, kolik to stálo…

ivzez

Dismasi,
první rozumný příspěvek za dobu
Vašeho „působení“ na Opovědích…

anonym

Dismas, upřesni. Kterou zemi máš na mysli?!

Dismas

Přijde na to, z kama jdou.