Avatar uživatele
kuřecí

Co mám dělat s namočeným mobilem?

Včera se mi spadnul do vody mobil, je to nokia 700. Vyndala jsem jí omažitě a pořád fungovala ale hned jsem jí vypla vyndala baterku a simku a nechala to usušit. Dneska jsem jí zapla a funguje, až na to že nebere signál. Nevíte co s tím? Ale tak aby to šlo bez servisu. Jo a ještě má orosenej fotoaparát. Nevíte někdo cos ním?
Doplňuji:
No právě… neví někdo jaká by byla cena opravy???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3425 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Okamžitě ji vypni, rozeber (pokud to nezvládneš, požádej nějakého ´kutila´ v okolí) a důkladně vyčisti isopropylem (nebo aspoň lékařským lihem – nedenaturovaným).
Na záruku ´kašli´, utopenej mobil už v záruce není…
😉
Servis by pak byl lepší, protože jednak to umí rozebrat a taky mají ultrazvukovou ´čističku´ (to je ještě lepší, než isoproplyl). Ale – samozřejmě, zadarmo nedělaj´…
Doplňuji:
Cenu ti nikdo neřekne – protože nikdo neví, jak moc je mobil poškozený…
Pokud by šlo jen o čištění, počítej orientačně 300 – 500 Kč (ceny servisu se liší).

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ahold

Já bych ještě rozebranou důkladně vysušila fenem. Třeba se chytí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Gecco, vytopenej telefon nechce nikdo dělat. když už, tak bez záruky. klidně si za čištění a profylaxi desky řeknu 1000 Kč a vůbec se nebudu stydět. asi tak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Jáára – že je to „bez záruky“ je jasné…
😉
Ale za rozebrání telefonu, ´opláchnutí´ v ultrazvuku, vysušení a složení chtít litr? – dneska je takovej servis na každým rohu (tedy aspoň ´tady´, možná jsem deformován pražskou dostupností služeb všeho druhu).
😉

před 3425 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek