Anonymní An

Co mám dělat s bolestí hlavy při masturbaci?

Ahoj, asi dva týdny mě při masturbaci bolí hlava v zadní části. Odezní to asi po 10 minutách, je to fakt nepříjemný. Je mi 13 a je mi to dost trapný

Asi bych měl jít k lékaři ale já to prostě nedokážu říct rodičům a jinak to asi nepůjde, snad to odezní, ale rodičům to fakt říkat nebudu

Nejlepší odpověď
gecco

Rozhodně nemeškej s návštěvou lékaře*) – příčin může být víc a některé i závažné…
___
*) pokud tedy při masturbaci nemlátíš týlem do něčeho tvrdého…
😉

Další odpovědi
quentos

To je divné, masturbace by měla naopak uvolňovat.

  1. Fundovaně by to stejně zodpověděl jenom lékař, případně chiropraktik (viz bod 2).
  2. Z pohledu laika se domnívám, že to ani tak nemá co dělat s masturbací, jako spíš možná s polohou, v níž ji provádíte, nebo může být příčinou blok v páteři, který se při takovémto uvolnění tímto způsobem projevuje (v tom případě vyhledejte chiropraktika).

mosoj

A honíš tu správnou věc ?