Karel51

Co mám dělat při upozorňujícím hlášení?

Na tabletu Lenovo se mi stále zobrazuje hlášení ,,Aplikace gboard přestala pracovat". Co to znamená a případně jak to mám odstranit. Již jsem tablet mnohokrát restartoval a nepomohlo to. A jinak na tabletu nejde nic dělat, jelikož to hlášení neustále a opakovaně se zobrazuje.

Odpovědi
Dochy

Podle:
https://www.zi­ve.cz/poradna/a­plikace-gboard/sc-20-cq-670052/default­.aspx?consultan­swers=1
Zaktualizovat aplikaci klávesnice…

Jiří Bohumil

Najdi si v Androidu v aplikacích „Gboard“ klikni a pak klikni na „vymazat data“. Nedávno se mi stalo totéž na smartphonu. Pomohlo to okamžitě.