Co mám dělat ? =-O

Ahoj,jde o to že já a jeden kluk se milujeme ještě jsme spolu k nechodili a ja mu ublížila od te doby to je mezi nami hrozne ,prvni mesic jsme se jakoby neznali ,pak jsme si začali psat na messengeru a taky mi to odpustil od teto chvile to je mezi nami normální ale jen ma messenger :-D tam si normálně píšem a on mě pořád miluje ,jenže když se vidíme tak vsechny ty veci co by jsme chtěli to mu druhemu rict ,udelat se někde strati a ani pul slova se sebou neprohodime . Jako parkrat jo ale nejsme sami a peoste sem tam se neco rekne atd.Ani nevíte jak moc bych ho chtěla právě teď obejmout :-(( On je stydlivejsi v techto vecech a proto se vás ptam co mám udelat ,jak mam proste za nim prijit ,co mu mam rict a toto sem chtěla castokrat udelat ale ja nevedela jestli mam nebo nemam a co a tak .. snad to chapete :-( potrebuju pomoc

Ps:nebudu zveřejňovat své jmeno a tato adrina je nejaka holka z facebook ,je mi 15 -pro info :-D

Odpovědi:

Bronzový

Dospět. Tím bych asi začal já...

Bronzový

Milovat na dálku dost dobře nefunguje. Všechno to je jen příprava k sexu, a ten po messengeru fakt nejde.
Jestli se stydí obejmout on tebe, tak to udělej ty jemu. Máme rovnoprávnost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1021
Zlatý marci1 831
Zlatý quentos 640
Zlatý iceT 615
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 459
Zlatý led 408
Zlatý gecco 399
Zlatý venkovan 390

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.