Adrii

Co mám dělat ? =-O

Ahoj,jde o to že já a jeden kluk se milujeme ještě jsme spolu k nechodili a ja mu ublížila od te doby to je mezi nami hrozne ,prvni mesic jsme se jakoby neznali ,pak jsme si začali psat na messengeru a taky mi to odpustil od teto chvile to je mezi nami normální ale jen ma messenger 😁 tam si normálně píšem a on mě pořád miluje ,jenže když se vidíme tak vsechny ty veci co by jsme chtěli to mu druhemu rict ,udelat se někde strati a ani pul slova se sebou neprohodime . Jako parkrat jo ale nejsme sami a peoste sem tam se neco rekne atd.Ani nevíte jak moc bych ho chtěla právě teď obejmout ☹ On je stydlivejsi v techto vecech a proto se vás ptam co mám udelat ,jak mam proste za nim prijit ,co mu mam rict a toto sem chtěla castokrat udelat ale ja nevedela jestli mam nebo nemam a co a tak .. snad to chapete ☹ potrebuju pomoc

Ps:nebudu zveřejňovat své jmeno a tato adrina je nejaka holka z facebook ,je mi 15 -pro info 😁

Odpovědi
Löwe

Dospět. Tím bych asi začal já…

dubraro

Milovat na dálku dost dobře nefunguje. Všechno to je jen příprava k sexu, a ten po messengeru fakt nejde.
Jestli se stydí obejmout on tebe, tak to udělej ty jemu. Máme rovnoprávnost.