Martina13

Co mám dělat, můj bratr je pedofil a mně je 13?

Dobrý den, mám strach a nevím co dělat. Včera jsme hráli odpoledne Minecraft a když jsme si dali přestávku viděla jsem svého bratra, jak je v mobilu připojený na web Pedofilie-info.cz. Je mu 18. Viděla jsem i jeho přezdívku a pak jsem se na ten web koukla a fakt to je jeho účet a má tam napsáno, že mu je 18 let a líbí se mu holčičky. Takže je to on. Takže můj bratr je pedofil. Ale rodiče se vrací z práce v devět a já jsem třináctiletá holka. Klepu se strachy, že mě znásilní. Co mám dělat? Říct to rodičům? Ale budou mě moc jak ochránit? Fakt se bojím. Martina 13 let.

Odpovědi
df

Založ si ještě jeden profil a odpovidej sám sobě. To bude cool

seraphico

Proč by tě měl znásilnit? Takže kdyby nebyl pedofil a tobě by bylo třeba 15 let, tak by ses také strachovala, že tě bratr znásilní? Nějak mi nedochází ta logika. Že je někdo pedofil, ještě neznamená, že znásilní nebo zneužije dítě.

_Bůh_

Platí presumpce neviny. Aby ses ještě nedopustila pomluvy.

Kazatel

Třeba dělá jen nějaký výzkum, nebo se chce vzdělávat. Ostatně je zcela přirozené, že dospívajícím lidem se líbí dospívající protějšky, hranice 18 let má pochopitelně vliv na plnou trestněprávní odpovědnost, ale dobrovolný styk s mladistvým nad 15 let je v této věkové skupině zcela normální a zákonem povolen. Zachovej klid, kdyby ses v této záležitosti též trochu vzdělala, zjistila bys, že pedofil má ve skutečnosti děti opravdu rád.

Martina13

Myslíte že mě znásilní? Já se bojiim.