Xenatv200

Co mám dělat, když si mě doma rodiče moc nevšímají?

Rodina, to znamená porucnik

Nejlepší odpověď
hapiky

Začít dělat něco, co stojí za to. Když děláš něco dobře, vždy si tě někdo všimne.

Další odpovědi
zbyndo

Nie každý dá najavo, že si všíma, čo robíš,ale dobre to vníma,ak robím niečo užitočné,tak pre svoj dobrý pocit,nie pre pochvaly,ak robím zle, hanbím sa aj bez toho,aby sa niekto na mňa mračil

aliendrone

Radovat se ze štěstí, které tě potkalo! Pozornost rodičů (poručníka) – pokud za něco stojí obvykle znamená potíže a nepříjemnosti. Hnedle na krku nějaká práce či jiné povinnosti, pokud rovnou ne průšvih! (dojdi na nákup, ukliď, ukaž žákovskou etc.) Možná jsi to nepostřehla, ale venku je FAKTICKY hezky, tož jdi dělat lumpárny s kamarády/kami a neboj nic, ono i tak na tu pozornost nakonec NEVYHNUTELNĚ DOJDE! A pak SBOHEM sladká zábavo a flákáníčko. ;) :D :D

marci1

Musíte se dát „dohromady“. Zkus uvařit něco dobrého pro všechny, nebo se nabídni, že všem uvaříš čaj, kávu ap. A sejdete se u stolu a můžete si popovídat. Nebo rodičům navrhni, že si zahrajete nějakou hru, byť třeba „obyčejné“ Člověče nezlob se. 🙂
Nejhorší je, pokud každý člen rodiny tráví veškerý svůj volný čas sám. ☹