Heřman

Co mám dělat když mě praskla cévka v oku a skoro celou horní část oka mám červenou ale vidím dobře na oko (pravé).

Odpovědi
hanny 2

Kápni si do oka třeba Ophtalmoseptonex pro lepší pocit,ale ta rozlitá krev z cévky se musí vstřebat sama,nějaký týden to potrvá, nepřetěžovat hlavně na PC.

M.

Cévky občas prasknou. Pokud vidíš dobře a nemusíš si toho nějak všímat (bolest), tak to nech být, za chvíli to zmizí.

lally

Je dobré také užívat 3×2 dražé léku Ascorutin. Rutin je vitamin, který podporuje pevnost cév.