MoroAirWolf

Co mám dělat, když mám zapnutou wi-fi ale nejde mi se připojit i když je vynikající signál a heslo mám dobře?

Mému mobilu (Prestigio-OS android) se nejde připojit na wi-fi síť, nevím čím to je, mobil dřív normálně fungoval a nevím proč, ale jednou když jsem se pokoušela dostat na internet připojení selhalo, i po opakovatelném resetování nic nefungovalo. Nechápu, čím to je, síla signálu je výborná, ale ne a ne se načíst…Prosím poraďte pokud můžete :-/

Odpovědi
JájsemRaibek

A nemůžeš se dostat jen na wifi nebo na stránky? Mně to kolikrát píše na fb, že bez signálu, ale kecaj.
Jinak klikni na wifi, tukni a tam se ti ukáže jestli načítá IP adresu nebo je připojeno.

Migi

Nevim ale chtelo by to kontaktovat poskytovatele internetu. Wifi ukazuje skvely signal i bez netu je to spis o funkci antene ze spravne funguje.Zkus v mobilu vypnout automatickou volbu site wifi/data.

MoroAirWolf

Díky za rychlou odpověď,ale píše mi to, že je ,,připojeno,, jenže když pak klikmu na prohlížeč, tak to nefunguje ☹

JájsemRaibek

Vyzkoušej skype, fb, obchod play nebo něco co je v telefonu. Může být problém se stránkou. Zkus třeba nějakou staženou hru-jde tam reklama? Pokud ano, net funguje.