Adéla Joon

Mám doma wifi normalně mi funguje na obou notbucích ale na mobilu ne

Vždycky všude mi ta wifi na mobilu funguje u babičky, u tety, v obchodních centrech atd, ale doma ne a přitom na notbucich to jede normalni asi něco v nastavení poradí mi někdo?

Odpovědi
LaDy MuSiC

Je to možné, ale myslím si, že nastavením to nebude. Třeba notebook líp zachycuje wifi kdežto telefon jí nemůže zachytit. Možná ti to nejde, protože už ne tom je někdo připojený, to se mi také stává. Pokud máš sony ericsson tak tam wifi blbne skoro vždy, takže bych to ani moc neřešila.

Reuef

a to ti ji ten mobil ani nenajde ? pokud ne tak to netusim ale pokud ti ji najde a nejde se jenom pripojit tak si zkus pohrat s nastavanim wifi v telefonu – melo by tam jit zmenit sifrovani a typy klicu a tak :)