Avatar uživatele
B♥A♥G

Co mám dělat, když kluk, který se mi líbí, si mě vůbec nevšímá?

Nemám odvahu se s ní třeba začít bavit, nebo tak…
Doplňuji:
Díky za podporu 😁 Ne, tak třeba to bude tím, že je od nás ze třídy a je teprve 5. den školy. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4218 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Podívej se kolem sebe, jestli se ti nebude líbit jiný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Děvče, ty máš zřejmě trápení, o kterém by sis měla nejspíš popovídat s kamarádkou a ne klást tady spousty otázek, na něž se tu už odpovídalo mnohokrát. Zkus nahlédnout do vyhledávače a podívat se, co tu na toto téma už zaznělo. Snad Ti to pomůže a pokud ne, tak znovu odpovídám:
Pokud se někomu nelíbíš, sotva to změníš. Pokud si nejsi jistá, jak na tom u dotyčného mladíka jsi, tak se ho stejně budeš muset asi zeptat. Existuje na to univerzální dotaz: Nešel bys se mnou do kina?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Dát si studenou sprchu – s tím prostě nic nenaděláš.
Prostě nefunguje chemie. A navíc – kdybychom se měli bavit s každou holkou, tak nezbyde čas ani na PC hry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

asi nejsi pro něho zajímavá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Njelepší by bylo zjisit, co ho zajímá a zakomponovat do toho sebe ;o)

No nezlob se, ale tady opravdu není Barvo poradna – Láska, sex a trápení ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jose1f

Znám jeden originální způsob. Vychází z poučky, že „u vrchnosti je lépe být zapsán špatně, než u ní nebýt zapsán vůbec.“ Když si tě nevšímá, tak se chová jako vrchnost. Proto do něho vraž, nebo mu šlápni a nohu, nebo ho polej vodou, ale potom se ihned začni velmi slušně a úpěnlivě omlouvat, jako že „promiň, to jsem opravdu nechtěla“ a „to mě strašně mrzí“ atd. a začni ho opečovávat a dotýkej se ho a snaž se ho okouzlit rozpačitým a nevinným úsměvem . Měla bys pro tento případ přijít do školy v přiléhavém sexy oblečku s velkým výstřihem,nebo velmi krátkou sukní. Jestliže ani toto nezabere, tak to vzdej, protože to by znamenalo, že je homosexuál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

kdyby ses mu libila,vsiml by si te.co tedy resis?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muflix

ona uz je skola? shiit :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek