Hůlková Rézi

Co mám dělat ? Jsem introvert. Jak se přidat/nahradit někoho z party kamarádů.

Chci se přidat do jejich „party“ ale nemám se s nima o čem bavit navíc bych tam byla 5. což není dobrý když je něco po dvojicích :/ na obědě jsou stoly po 4 pro ně to je takhle nejvýhodnější.
Jedna z nich je moje ex-bestfriend, její dvojče je prostě kun-, jedna týpka je nice ale nepřipadá mi že se semnou chce bavit, ta poslední je úplný zlatíčko je to extrovert. Několikrát jsem jim říkala že nesnáším sedět sama na obědě a oni mě nechali sedět samotnou u stolu metr od nich :|
(Když jsme se ještě bavily, teď se už vůbec nebavíme)

Nejlepší odpověď
cappuccino

Nechapu! Kdyz jses introvert a jejich reci te nezajimaji, tak se mezi ne necpi. Stejne tam nezapadnes.
Bud budes sama nebo si najdes jednu holku, s kterou si budes rozumnet. Ale do skupiny jako introvert tezko zapadnes!
A vubec na tom neni nic divneho. Proste jsi jina!!

Další odpovědi
Filip84

Jo, jsou různá řešení, toho, co popisuješ.

Problém je v Tobě, Ty chceš, Ty jsi říkala, Ty nesnášíš, Ty, Ty, Ty. Svět se netočí kolem Tebe! 🤷‍♀️🙄 To za prvé. Nikoho nezajímá, co snášíš, nebo nesnášíš, tak to prostě je, čím dříve to pochopíš, tím dříve se Ti dobře povede.

Za druhé: co chceš řešit: sama píšeš, že se s nimi nemáš o čem bavit a minimálně dvě ze čtyř se s Tebou nemají zájem bavit (nedivím se: nejsi jedináček?). Tak co chceš řešit?

Jo, jsou různá řešení, můžeš si jenom vybrat:

  • navštívíš svého pediatra, aby Ti napsal poukaz ke klinickému psychiatrovi, aby Ti tento pomohl s narcistickou poruchou osobnosti: prognosa je špatná, ale lepší, než drátem do oka.
  • pochopíš, že ke každé sociální interakci musí být dva. Pochopíš, že změnit můžeš jenom sama sebe. Chceš změnit svět? Fajn: změň sebe! Chceš odporovat? Fajn: odporuj činy, nikoli slovy!
  • prostřelené koleno by ten „problém“ vyřešilo: protože bys měla opravdu problém, ne „problém“ jako jsou tyto pakoniny. 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Pak bys, možná, přehodnotila své chování a své hodnoty, a potom by, snad, bylo možné, že bys se i změnila a začala se dívat na svět očima druhých! 🙄😅

Tvoje starosti na mou hlavu, vážně! 👌🙃🙃🙃😂😂😂

Věštibull

Sama samička 😭