Co mám dělat?

Při spuštění jakéhokoliv videa na youtube (také streamu) se mi zobrazí následující text: DOŠLO K CHYBĚ, ZKUSTE TO PROSÍM POZDĚJI. Párkrát znovu načtu stránku a už se mi to spustí. Jde něco udělat, abych ji nemusel znovu načítat?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkusil bych vymazat bordel po prohlížeči aplikací CCleaner.

http://www.ccle­aner.com

Další odpovědi
bolak

svlíkat se a běhat

buď nějakej ten čistící program jak říká michal, nebo v tomhle případě by stačilo vymazat (rezetovat) mezipaměť prohlížeče

kdyby to byla jiná stránka, řekl bych že na vině můžou být taky cookies, ale to u youtube asi nehrozí

štamgast

Co takhle aktualizovat Flash Player?