Marsyas

Co mám dělat?

Mám na výběr z následujících věcí: Jít spát, číst si biologii, hrát hru, koukat na film, jít se sprchovat, naříkat nad špatností světa, uvařit si kafe, uvařit si čaj, nebo se ještě najíst?
Pokud vyberete víc věcí, seřaďte je popořadě.

Nejlepší odpověď
anonym

uvař si kafe,u toho se uč biologii,něco přikusuj,pak se vysprchuj a jdi spát,naříkat nad špatností světa můžeš v důchodu,a k tomu si číst

Další odpovědi
Miroslavst

Spát můžeš až umřeš, biologie počká, hra taky, na film se můžeš podívat pak, nesprchovat-zítra se zase umažeš, rozsviť si a nenaříkej, kafe si uvař na čaj kašli, chodila bys zbytečně (však víš) a jíst můžeš cokoli k tomu kafi.
Takže výsledek, zůstaň tu s námi a bav se.

anonym

no a zase je to tady děje se to jen mě????? pokaždé když si myslím že je to ona tak je to on!

Marsyas

hooodně lidí si myslí, že jsem slečna, přitom jsem skoro sedmnáctiletej kluk. A víte co je nejhorší? nepletou si mě jen se slečnou, ale kolikrát i s paní!

kapka

Taky jsem, podle fotky, byla přesvědčená, že Marsyas je holka, slečna, paní, prostě žena. Připomíná mi trochu Kateřinu Neumannovou.

Marsyas

Pod touto kondomovou čepicí skrývají se zlaté kadeře plazící se dolů po zádech jako zlatí hadi.

Marsyas

Na antikoncepci se před chvílí ptala spolubydlící, já jsem normálně chlap. To je bordel, co? 🙂

Miroslavst

To není bordel. To je zrada!
Ale bavit se s námi můžeš, ne?

Marsyas

Rád se bavím s inteligentními a aspoň do jisté míry vtipnými lidmi. A ty tu jsou…

anonym

jejda Mirku padáme,tady nemáme co dělat Marsyas hledá inteligentní-to my nejsme,ale jsme chytříííí

Marsyas

Dobře, tak já dám průchod svému narcismu, za ty inteligentní tu jsem já a spolu s vámi jsme teda ti chytří.

Miroslavst

To nevím jestli tu jsou. to musíš posoudit sám(a) :D

anonym

bud rád že si tě pletou s holkou,horší by bylo kdybys holka byla a pletli si tě s klukem to už by tě bolelo