vivatis

Co mají všude s tim světlem?

Na seznamu za dá zapnout a vypnout světlo.Na youtube se dá vypnout a zapnout světlo.Je dneska nějaký den světla nebo to je náhoda? :D

Nejlepší odpověď
Conchus

To je akce Holešovské výzvy. Čti Novinky.cz.

Další odpovědi
beer

Tak pokud myslíš takový ten vypínač na Youtube, tak to je novinka některých serverů.
Díváš se na video a pokud tlačítko použiješ, okolí přehrávače ztmavne. Tím pádem okolní světlo neruší vjem z videa.
Se Dnem Země ani s Hol. výzvou to nijak nesouvisí ))
Vyzkoušej tlačítko vedle názvu videa zde:
Doplňuji:
Proč zase nejde odkaz??
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vo5BpiOEz­XA&feature=g-logo&context=G231e021FO­AAAAAAABAA

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vo5BpiOEz­XA&feature=g-logo&context=G231e021FO­AAAAAAABAA

www

Moc ti nerozumím, ale vypínat a zapínat lze jen to, co uvádí Beer.
Nemůžeš proto svoji otázku v doplnění upřesnit? Případně vlož odkaz na konkrétní stránku.

Reuef

nejaka Hodina zeme na podporu zivotniho prostredi…zase akce jak vytahnout z lidi prachy