Avatar uživatele
marci1

Co má nějaký „mazal“ proti Laďce Kozderkové ( otázka – Nejkrásnější smutná písnička ? ), že mi mou odpověď smazal ?

Vadí mu že je Češka ? Bohužel se asi neozve. Bojí se. ☹
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qW2nJW6sk6s
Doplňuji:
On ten chudák chce být ze všech „nejlepší“, ale moc se mu to nedaří. Není mu nic cizí. Já tu opravdu nejsem pro body. Určitě by bylo lepší, kdyby mazal jen „admin“ a to nevhodné otázky a odpovědi. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, JájsemRaibek, Xanada, da ny, gecco, zzzlatokopka před 3260 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Neozve se – osobně se domnívám, že jeden z důvodů, proč mazal maže, je, že může být ´anonymní´ (vůči uživatelům tohoto webu)…
:-O

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Marci je to zamindrákovaný člověk, svůj mindrák si tady léčí tím, že se snaží být lepší, ale není:-(((

Si piš, že se bojí, ten je podělaný až za ušima. Mi to smazne taky, ale klidně jo, jen ať si udělá dobře:-DDD
Doplňuji:
Ten „pííííííp“ smazal i moji otázku na tu dobu odstoupení od kupní smlouvy na voucher:-(((

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Nechápu, otázku jsem neviděl, tak nemohu posoudit, ale co se divím je otázka zlatokopky na kterou jsem odpovídal.
Jelikož nevidím odpovědi, nevím jak to funguje u voucheru a asi se budu muset zeptat, jelikož si chci jeden objednat.
Byl jsem rád, že s na to někdo zeptal, abych měl jasno (stejně tak jako tazatelka), ale jak vidím, odpovědi nejsou odpovědi a tudíž nemohou ostatním pomoci v jejich problému.
Tak nevím, mám se zeptat jak to je s nákupem a vrácením na internetu objednaném voucheru? Nebo mám žít v nevědomosti a raději se nezeptat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ad doplnění – admin není schopný svou práci dělat. Třikrát jsem se ho ptal, proč jedna odpověď smazaná je a jiná, stejného ražení, ne. Bez odpovědi. Takže být to na adminovi, je tu za chvíli džungle. Díky bohu za to, že to není on, kdo musí myslet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě tu včera někdo smazal otázku :Může si někdo vypěstovat alergii?,
potom 6mých odpovědí a taky si z toho hlavu nedělám,jen je škoda toho času,než to člověk sesmolí a rázem je to pryč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Asi se nějak mění tlak, či co. Teď přijdu a první, co čtu je smazání.
Fakt nevím, co si tím dotyčný léčí.

před 3260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Nejde mi o body, ale pokud moje odpověď na otázku není vulgární, urážející, nesmyslná, je prostě dle regulí a někdo mi ji jen tak pro nic za nic smaže, tak si opravdu jen mohu pomyslet jaký zamindrákový člověk s psychickými problémy to může být. Je mi ho líto, je to chudák. 🙂

před 3260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

marci1

taky se tomu divím zjišťuju smazaný odpovědi
i podle streamu, nebo podle mých zvolených
kategorií a nestačím se divit, kolik jich je smázlých
a ještě červěně v archívu je mi z toho fakt špatně :(

před 3260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

některý adminové vrátí, ale ostatní už ne :(

před 3260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

A nejhroší je, že stejný typ, ne-li horší, otázek a odpovědí zůstává.

před 3260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Jo, hroši jsou také zajímaví, ale myslel jsem nejhorší. :D

před 3260 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek