MichaelOffic

Co má člověk nosit v zimě, když se v bundě potí a v triku mrzne?

Nejlepší odpověď
marci1

Třeba nepéřovou bundu (která hřeje moc), nebo buď za elegána a pořiď si kabát. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Nějakou lehčí prodyšnější bundu nebo mikinu.

mosoj

Musíš nosit bundu z prodyšného materiálu na př. softshellu a pod.
Většina bund v levné kategorii je z neprodyšného materiálu.
Osobně nosím letní tričko z krátkým rukávem a přes to silnější či slabší mikinu nebo softshellovou bundu. Pokud si vezmu přes tričko neprodyšnou bundu ihned se potím.
Takto chodím v zimě již mnoho let a obdivuji ty, co mají na sobě nátělník , košily, svetr a pořádnou bundu, šálu a beranici.

elkon

Vybrat vždy oblečení podle teploty venku.

Dochy

A ty znáš jen triku a zimní bundu? To je dost omezený výběr…
Co další vrstvy?
tílko
triko, košile tenká, košile flanelová
svetr, mikina, sako
bunda větrovka, kabát, bunda prošívaná

Spousta možností k tomu do dané vrstvy vybrat podle podle podmínek, nebo vrstvu vynechat, nebo například aktuálně rozhodnout zda bunda bude zapnutá nebo rozepnutá.

Vylíhnul ses včera?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.