Avatar uživatele
SarrahParker

Co kupujete rodině na Vánoce? Nejlépe něco univerzálního, co člověk využije.

Zajímavá 0 před 507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Letos dostanou všichni stejně. Každému dám kbelík uhlí, aby si mohli přitopit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Sem s tím, ráda si nechám poradit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Standa Macík

My Vánoce chápeme z toho náboženského hlediska, dárky si moc nedáváme, kdyžtak nějaké ponožky, mikiny, trička. Synovi jsem minulý rok dal Bibli, moc rád ale nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Jako univerzální dárek například deky. V rodině je máme všichni rádi, s oblibou se zachumláváme. A letošní zimu se vážně hodí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

táta – 5 tabulek čokolády Milka (200 Kč)
máma – 10 vstupenek do fitka (1.100 Kč)
sestra – příspěvek na spotřebiče a elektroniku (2.000 Kč)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JarkaHor

Měla jsem k obdarování akorát mamku a sestru a těm jsem oběma koupila takové mechové dekorace, protože se to oběma moc líbí, tak měly radost. Pokud to člověk dobře doladí, tak to v interiéru vypadá moc hezky taková přírodní dekorace https://www.vzpo­minkovyodlitek­.cz/mechove-obrazy/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vercule

Taky jsem letos kupovala praktické dárky a našim jsem koupila nové papuče od bf-pantofle. Chtěla jsem zdravotní pantofle, tak jsem sáhla po nich a jsou kvalitní a kožené, takže něco vydrží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem kupovala letos dost elektroniku… to ocení každý… a musím říct, že všichni měli velikou radost.

Avatar uživatele
Mirushka90

Hele, nekupovala jsi někomu mp3/4? Já bych ji chtěla dát synovci k narozeninám, ale nevím, jakou zvolit…

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Vybrala jsem letos mamce kvalitní koženou peněženku a byl to výběr win win :) Já mám dáreček, kvalitní a hezký, mamka peněženku potřebovala, chtěla a ještě bude mít krásnou, koženou :)

Avatar uživatele
Kajolka

Hele, a kde jsi kožené doplňky vybírala? :)

Nový příspěvek