SarrahParker

Co kupujete rodině na Vánoce? Nejlépe něco univerzálního, co člověk využije.

Nejlepší odpověď
Drap

Letos dostanou všichni stejně. Každému dám kbelík uhlí, aby si mohli přitopit.

Další odpovědi
zjentek

Sem s tím, ráda si nechám poradit.

Standa Macík

My Vánoce chápeme z toho náboženského hlediska, dárky si moc nedáváme, kdyžtak nějaké ponožky, mikiny, trička. Synovi jsem minulý rok dal Bibli, moc rád ale nebyl.

Malvína

Jako univerzální dárek například deky. V rodině je máme všichni rádi, s oblibou se zachumláváme. A letošní zimu se vážně hodí 🙂

Rokio

táta – 5 tabulek čokolády Milka (200 Kč)
máma – 10 vstupenek do fitka (1.100 Kč)
sestra – příspěvek na spotřebiče a elektroniku (2.000 Kč)

JarkaHor

Měla jsem k obdarování akorát mamku a sestru a těm jsem oběma koupila takové mechové dekorace, protože se to oběma moc líbí, tak měly radost. Pokud to člověk dobře doladí, tak to v interiéru vypadá moc hezky taková přírodní dekorace https://www.vzpo­minkovyodlitek­.cz/mechove-obrazy/

Vercule

Taky jsem letos kupovala praktické dárky a našim jsem koupila nové papuče od bf-pantofle. Chtěla jsem zdravotní pantofle, tak jsem sáhla po nich a jsou kvalitní a kožené, takže něco vydrží.

Cizecek.M

Já jsem kupovala letos dost elektroniku… to ocení každý… a musím říct, že všichni měli velikou radost.

Mirushka90

Hele, nekupovala jsi někomu mp3/4? Já bych ji chtěla dát synovci k narozeninám, ale nevím, jakou zvolit…

KaraskovaAl

Vybrala jsem letos mamce kvalitní koženou peněženku a byl to výběr win win :) Já mám dáreček, kvalitní a hezký, mamka peněženku potřebovala, chtěla a ještě bude mít krásnou, koženou :)

Kajolka

Hele, a kde jsi kožené doplňky vybírala? :)