Katy3780

Co koupit 10leté sestře k narozeninám?

Ráda tančí, sportuje a hraje na kytaru,chodí do dramáťáku a skautu a dárek by neměl být drahý. Děkuji.

Nejlepší odpověď
ReHu

Neměl být drahý znamená konkrétně kolik?

10 let? Nějakou bižuterii? Oblečení na sport i tanec? Obal na kytaru? Akordy k písničkám?

Další odpovědi
lexx

klávesový syntezátor ? v Lidlu v akci dost levný ale to je relativní…nebo domácí zvířátko

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20k%20na­rozeninam

ivzez

Struny na kytaru, ladičku,
skautka by mohla ocenit nějakou knížku o přírodě nebo tábornictví,…

Katy3780

S hračkama si nehraje vydržela by tak měsíc

Pipka

Hračku je to dítě

Katy3780

Jo a s domácím zvířátkem by mě máma vyhodila

Katy3780

No moje peníze jsou asi 400 a možná něco na dárky dostanu ( počítejme tak 200)pak mám sestry 2. Ta druhá dostane barvy, štetce, pastelky…no prostě potřeby na malování tak potřebuju aby se mi to nějak vlezlo. Adelka bižuterii nenosí hned všechno stratí.Jinak pokud de o tane je to folklorní soubor a ještě jsem zapoměla dodat že se věnuje skautingu.

Minas

nějakou vychytávku na skaut ? S matkou se domluvit že jí koupíte stan třeba ..