pepe88

Co když zavedou daně u kuřáků a obézních lidi?

Jan Pirk 6.června 2017 v 18:OO hod. na www.info.cz

Nejlepší odpověď
Kepler

To by už byla dvojnásobná idiocie vlády. Nejdřív by měli zavést 90tiprocentní daň z blbosti u sebe samých.

Další odpovědi
Yanger

Logictejsi by bylo,kdyby zdravotni pojistovny zohlednovali pristup svych pojistencu ke svemu zdravi a podle toho snizovali nebo nesnizovali platby.Dan z cigaret nebo treba z tucnyho jidla by nemela jinej vyznam nez lidi zase vic podojit a to nebude chtit zadna strana co chce vyhrat volby.

Usoman

Budeš mít dvojnásobnou daň, chytrolíne.

dubraro

Není hloupost, která by mne u nich mohla překvapit.

Funna

u cigaret ji už zavedli…priipadá ti snad, že když cca 80% ceny krabičky tvoří daň, je málo???