zjentek

Co když se chci upřímně skamarádit s váženým panem prezidentem? Jak nejlépe na to mám jít, jakou zvolit cestu?

Co když se chci upřímně skamarádit s V. Putinem? Jak na to?

Malinko se totiž bojím 🤷‍♂️. Jde o tohle- totiž pokud někteří (častěji převážně ženy) obdivují kdejakého těžkého kriminálníka v lochu anebo propuštěného na aminu a například si s nimi dlouhodobě dopisují, nic se neděje a všichni zúčastnění jsou vlastně hrdinové (když se do případů vloží média), kteří se nedopouštějí ničeho zlého. Ale já se trošičku zdráhám napsat Vladimirovi, že jej obdivuji (jeho názory, rozhodnutí, přístup), protože mně přijde jedním slovem lidský (už ten jeho kukuč a pak ta roztomilá virální videa). Vím, že by mne za to lidstvo odsoudilo (v lidstvu vězí až přes 90% tupého hovězu jak všichni víme) a možná i potrestalo, přestože k tomu není jediný důvod (už třeba jen nepopiratelný fakt že Vladimir není žádný pravomocný kriminálník jako na př. z první dobré ten ubohý Kájínek), i tak se reakcí hovězu děsím. Tohle mně nepřijde jako spravedlivé místo k bytí, ta Evropa, když tady není rovný metr. Psát si/obdivovat kriminálníka- ok, zatímco psát si/obdivovat panovníka, vládce a nejvyššího představitele bohaté země- trestuhodné. Chápete? prostě jak to udělat, abych si mohl bez obav a pocitu viny svobodně psát s V. Putinem a to čistě po stránce nezištné, upřímně, zkrátka po stránce lidství, pozvolna si tak budovat kamarádství s tím, že politika mě vůbec nezajímá, zatímco mě naopak velmi zajímá m on jako bytost/osoba, stravedlivá, důstojná a hlavně neústupná lidské malosti a hamižnosti. Psát si s ním o dění u nás doma, v Čechách, na Prajzské… prostě soukromé věci. Poradíte, kude vede cesta? Jak bych na to měl jít, respektive jak byste na to šli vy, kdybyste chtěli být opravdoví kamarádi Vladimira Putina? (Zatím se o osobě tohoto člověka/budoucího přítele vyjadřuji jako o váženém panu, ovšem chtěl bych ho mít fakt za přítele/kamaráda v jedné osobě.) Děkuji.

(Chci to udělat sám pro sebe, ale samozřejmě také za lepší svět. Každý je vděčný za úpřímného kamaráda a Vladimit jistě nebude výjimkou, takže i pro něj to dělám. Rozdávat radost za radost, to je účel života. Je to nejméně, co mohu dát. A myslíte, že má v soukromí hodně kamarádů, jakým bych mu byl já? Děkuju.)

Nejlepší odpověď
aevul

To jsou tři rozdílné otázky:

  1. Skamarádit se s váženým prezidentem – nejprve si musíš vybrat, který prezident to bude. Pak mu můžeš zkusit napsat. Pravděpodobně ti neodepíše.
  2. Skamarádit se s Putinem? Jednoduché – stačí odjet na Ukrajinu, připojit se k okupantům a podílet se na zvěrstvech a teroru. Když budeš dobrý, všimne si tě a pozve tě k sobě.
  3. Skamarádit se s prezidentem bohaté země – nejprve si musíš vybrat, který prezident to bude. Pak mu můžeš zkusit napsat. Pravděpodobně ti neodepíše.

Další odpovědi
elkon

S tebou by to tedy vyhrál, bez ohledu na to který. To bys musel být nějaká persona a ne tohle.