Avatar uživatele
michala432

Co když mi srdce bude tlouct na 25?

Co dělat, když mi přestane tlouct srdce? Sportovec muze mít 40 glukózu, co když bude mít min?

Zajímavá 0 před 14 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud ti přestane tlouct srdce, nenaděláš nic. Něco mohou udělat ostatní, třeba že zavolají rychlou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Když Vám bude tlouci srdce na 25, tak je to fajn. Pokud se ve 46 letech
cítíte na 25, tak je to jen dobře 😛
Zapomněla jste napsat, jestli by tlouklo, na 25 let, procent nebo brambor…
A tu glukózu má ten Váš sportovec v krvi nebo v moči? 😉
Zdá se, že jste si něco špatně přečetla nebo pochopila…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Hodnoty srdcové frekvence a hladiny glukózy které uvádíš jsou velmi nízké a mohou být nebezpečné.

Pokud by tvoje srdce tlouklo jen 25krát za minutu, bylo by to velmi neobvyklé a mohlo by to znamenat nějaký seriózní zdravotní problém. Normálně by měla být srdeční frekvence mezi 60–100 údery za minutu v klidovém stavu. Pokud tvoje srdce přestane úplně bít, je to život ohrožující stav, který vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc.

Pokud jde o hladinu glukózy, normální hodnoty se pohybují mezi 70–110 mg/dl nalačno u dospělých. Pokud máš hodnotu 40, je to velmi nízká a může znamenat hypoglykémii, což může být nebezpečné.

Pokud cítíš, že jsou tvoje hodnoty abnormální, měl bys okamžitě vyhledat lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

25 už je dost málo, tam jsem se ještě nikdy nedostal. Nejmíň jsem zaznamenal 27 a to nepřehlédneš. Je ti „slabo“, schody nevyjdeš. Někdy se stává, že za systolickým bouchancem následuje neprodleně ještě jeden slabý, který nezachytíš a nezachytí ho ani běžný tonometr. Pouze EKG na to přijde. Takže těch tepů máš vlastně víc a nepociťuješ to tak dramaticky. A pokud se srdíčko zastaví, tak sebou po chvilce sekneš a jak se bacíš a uvedeš do vodorovné polohy, dojde často k restartu, probereš se a žiješ dál. Takže netřeba házet flintu do ječmene. Pokud k restartu nedojde, trápit tě to už nebude. I ta glukóza ti bude u pr…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

25 čeho, brambor? Otázka nedává smysl.

Da ny: Vložili jsme odpověď současně… :D

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek