df

Co kdyby tyhle stránky skončily?

Stává se to i na lepších webech. Například blogy na centrumu

Stejně to tu skomírá

Nejlepší odpověď
elkon

Nic by se nestalo, jsou jiné a lepší, které admini udržují bez dementů.
Tohle je jen panoptikum pro legraci a odreagování.

Další odpovědi
Savier

Byla by to neskutečná škoda. Tolik cenných informací a dat, co se zde za ty dlouhé roky naakumulovalo. Najednou by byly fuč! Kdyby se měly tyto stránky zrušit, tak jen tak, že zakážou přidávat nové příspěvky. To by bylo fér 👌 A že to tu skomírá? Ale prosimtě… Naopak!

Filip84

To by byla ohromná tragédie! 😲:

  • jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník by byl absolutně, naprosto a totálně osamělý, s výjimkou případů, kdy jde k lékaři, nebo na ples,
  • mychala🤪 schyzofrenije by neměla kde se zeptat, co to je poleno a jestli srni, jeleno a sjlymácy hrají taky cricket,
  • Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta by si stěží našel náhražku za elkona, prostě někoho, koho by mohl tak kvalitně prudit.
  • zjentek / ajVůl / VáclavZeman / Arcimozek, a jak jinak si tento multitroll říká, by stěží našel jinou komunitu, kde se najde někdo, kdo ho, i po deseti letech, bere vážně.

Takže, říkám: ohromná tragédie! Výbuch atomovýho hřibu v Pripjati proti tomu nic nebylo! Pád Říše římské? Maličkost: co to je oproti konci serveru odpovedi.cz! 😆

zjentek

To by zamrzelo každého fanouška kvalitního vědění. Samozřejmě, můžeme jít i jinam, jak namítnout mnozí. Ochutnat něco nového. Však piškoty Opavia už taky nejsou piškoty a tak dále, vše co už jednou bylo tak dobré, že se už nedalo vylepšit, se ovšem dalo zhoršit a tak se jaksi z principu i zhoršilo a co, jako? No nic, život běží dál i ve své současné kvalitě. Nikdo nebrečí, nebulí, nakonec si zvyknou všichni. A pro mladé/nově narozené nakonec bude nakonec i to špatné výborné! Pro novou krev i oj.eb bude kvalitní, nejlepší a skvostný, to je přece jasné, to je evoluce. Zde evoluce konzumu. Děkuju.

da ny

Nic se nestane.
Život poběží dál. Některým zbyde více času, na jiné (užitečné) činnosti.
Zaměstnají a zabaví se snadno jinak.
Nebo někdo založí nějakou „náhradu“.
Máte pravdu.
Jsem tady teprve 10. rok a ta úroveň. velmi SILNĚ klesla.
Ale to tak prostě je.
Člověk pracuje s „materiálem“, který má k dispozici (stejně, jako zaměstnavatelé).
Výhodou je svobodná volba, setrvat x odejít. 😉

slevin

tak by tito radobychytrolini provozovatele nemeli z ceho zit.

plebs

Správně Elkon jsou lepší, ovšem řada z nich má svoji pravdu a nesnáší jiný názor než si přeje vrchnost tolik diskuze u Zelené kočky hlasování 4 pro jeden se zdržel.