dust8

Co kdyby Google zkrachoval? Co by jej dokázalo nahradit?

Nejlepší odpověď
Alesh

Něco by se chytlo víc třeba z tohoto seznamu nebo by se objevilo třeba i něco nového.

Zdroj: https://fossby­tes.com/google-alternative-best-search-engine/

Další odpovědi
Gonfaloniér

Google nezkrachuje. Ale kdyby přece jen nějak ano, tak ho zkrátka nahradí jiný vyhledávač nebo nějaká úplná novota.

hapiky

Výpadek jednoho posílí druhého.
U nás je Google dominantní, ale na západ od nás to už tak neplatí (Yohoo apod).
Jak ale může zkrachovat něco, co vydělává takové miliardy?