jirka F

Co jste viděli když jste se někdy dívali do táborového ohně?

Já v něm prozatím viděl jen opečený buřt.

Nejlepší odpověď
paul1

Občas si děláme oheň na zahradě, nebo u chaty. V mládí to bylo jiné – pracovala fantazie, teď mne to dost uspává 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Jak kdy, dle situace/okolností. (jako počet promile alkoholu v krvi nebo náhlá změna směrů větru/kouře). Nejlepší ale bylo, když se „úplnou náhodou“ kamarádkám a slečnám lehce rozhalily dosti rozepnuté košile (u ohně vedro a podprsenky na čundr se nenosily). To bylo asi to nejlepší, co jsem kdy spatřil při zíraní skrze plameny (zjentek by se uzamiloval smrti!). 😉 ☺

Filip84

Oheň. 🙄

Oheň má oranžovo červenou barvu, v plamenu jsou přítomny pevné částice, nad plamenem kouř.

quentos tím chtěl,in my humble opinion, říci něco úplně jiného, než Ty jsi – zase! – pochopil. 🙄🙈

Proč to řešíš, když to stejně nepochopíš? 🙄

Filip84

paul to dokonale zazdil! 👌🤪😂 Ale co: na blbou otázku … 😎😈