Co jste snídali?

Doplňuji:
Michale zrovna Vás jsem řadila do kategorie normálních uživatelů....­..vzhledem k tomu,že si tu stále každý může psát kraviny jaké chce,nevidím důvod,proč bych to nemohla dělat také já…já ani nechci,aby mi někdo odpovídal,pak mám zasekaný e-mail,ale chci aby se už konečně něco stalo…

Nejlepší odpověď
anonym

Kropítko dává otázky k zamyšlení,aby jsme si něco uvědomili

Další odpovědi
Miroslavst

Já snídal čaj a slunečnicový chleba s máslem a salámem. Potom jsem si dal kafe. A vůbec mě otázka naobtěžuje.
Pokud by mě obtěžovala, nebudu odpovídat.

Michal

Co testujete nyní? Nebo se nudíte?Vaše otázky mne velmi obtěžují.

1popelka1

Kropítko, já vas žeru 😁… ale nevím nevím, jestli vaše počínání některým uživatelům dojde…

annas

Popelko, ona je člověk činu. Jedná rychle. Její třetí pokus o nápravu.

quentos

ehm , a co byste si jako představovala, že s tím administzrátoři udělají? budou to tu hlídat jako policajti a každý blbý dotaz smažou? To tu chcete zavést cenzuru?

kropitko

dle informací,které mám k dispozici to snad řeší…nejsem expert,tak nevím přesně jak