stepi

Co jsou to atributy?

Nejlepší odpověď
TheMyss

Atribut (z lat. ad-tribuere, přidělovat, připisovat, přisuzovat) je rozlišovací rys, podstatná vlastnost nějakého objektu.
v obecném užití charakteristická vlastnost,
v gramatice přívlastek,
symbol nebo emblém držitele úřadu (např. rektorské žezlo, královská koruna),
v ikonografii rozlišovací znak významné postavy, např. světce (korouhev sv. Václava). Viz Ikonografie#A­tribut.
dodatečná informace připojená k souboru v souborovém systému
Wikipedia http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­tribut

Další odpovědi
anonym

Vlastnosti.
Atributy se vždycky vztahují k nějakému konkrétnímu pojmu (přemětu) – např. významným atributem webu Odpovedi.cz je, že na položené otázky někdo odpoví.
😉

Reezo

záleží čeho se to týká. určítě to má více významů a více použití. třeba ve hrách atd…